Hakkında


Ukhas başlıca inşaat, yapı, mühendislik ve mimarlık alanlarında faaliyet göstermekte olup modern projeler üretip, bu projeler için dış cephe çözümleri sunmaktadır.

Yalıtımlı ve yalıtımsız alüminyum doğrma sistemleri ile cam ve metali işleyerek modern ve dekoratif olarak iç ve dış mekan projeleri geliştirmekte, üretmekte ve uygulamaktadır.

Etkin planlama stratejisi ile; Projeye dair tüm detayların analiz edilmesi ve tüm değişkenlerin şartlara uygun olarak en iyi şekilde kullanılmasını planlamak.

Modern projelendirme anlayışı ile; Projedeki tüm noktasal detayları doğrultusunda proje için gerekli en doğru çözümleri netleştirerek üretime geçiş aşamasının sağlanması.

Kaliteli üretim felsefesi ile; Üretim aşamasına gelen projelerin imalat detay çizimlerine ait datalar ile birlikte son teknoloji makinelerde hatasız ve kaliteli bir şekilde üretilmesi.

Proje için netleştirilen ve üretimine karar verilen meteryallerin şantiyelere aktarılarak profesyonelce monte edilmesi ve projenin sonuçlandırılması.